o mnie

Cześć, mam na imię Patryk i tworzę dla Was projekt oneweddstory.

Jako mały chłopiec chciałem pracować na stacji Shell, ponieważ pracownicy tej stacji dostawali czapki Ferrari. Ta czapka to był szczyt marzeń. Jakiś czas później trafiłem na fotografię i wtedy zrozumiałem, że te marzenia sięgają znacznie dalej.

Fotografia stała się dużą częścią mnie i zdefiniowała moje życie. Robię zdjęcia, oglądam zdjęcia i żyję zdjęciami. 

Prywatnie jestem mężem mojej naj naj żony Oli, która jest dla mnie najważniejsza na świecie. Idziemy sobie wspólnie przez życie a ja dokumentuję każdy krok- prawie codziennie.

Co po za tym? Uwielbiam rowery i podróże na nich. Uwielbiam dobrą muzykę i dobry film. Uwielbiam, i tu znowu, dobrą kawę i pistacje. 

Tamto wszystko uwielbiam, ale tak po prostu to lubię jeszcze pryncypałki, dobre audio i jeździć autem z otwartymi szybami. 

 

o projekcie

oneweddstory

Jest to projekt którego głównym założeniem jest udokumentowanie życia w dniu Waszego ślubu. Zatrzymanie na zdjęciu i filmie małych chwil i złożenie ich w jedną opowieść o Was i waszych najbliższych. 

W dniu ślubu jestem z Wami i robię zdjęcia. Fotografuję to co ważne dla Was i dla mnie, moment który właśnie trwa, pasję do życia i do ludzi. Nie fotografuję momentu decydującego, ponieważ go nie ma. Świadomie, oprócz tych tematów głównych, staram się zauważyć i docenić chwile niepozorne i ulotne. Tworzę dokument jak najbardziej bliski Wam i pokazujący jak toczyło się życie w tym jednym, tak ważnym dniu.

 

Rozejrzyj się po tym projekcie i jeśli spodoba Ci się to co zobaczysz, nie krępuj się powiedzieć cześć 

 

Using Format