Fart

Mam szczęście do par młodych, które stawiają na chillout. Ola i Piotrek znaleźli mnie  na niedługo przed planowaną datą ślubu, przez pandemię terminarz ślubów zwariował a oni o fotografie pomyśleli jakoś na samym końcu. Podczas pierwszej rozmowy słyszałem o planach na nieduże wesele w gronie najbliższych, wyluzowanych stylizacjach, zerowej napince i po prostu dobrej zabawie ku uczczeniu wspaniałej okazji. Nie musiałem się długo zastanawiać co dalej.

Przyjaciele

Obserwując Olę i Piotrka w czasie jednego z najważniejszych dni ich życia, zobaczyłem między nimi coś niezwykłego. Jakąś siłę która zawsze kazała jednemu szukać drugiego. Spojrzeniem, dotykiem czy małym uśmiechem. Uwielbiam fotografować ludzi, którzy nie muszą udawać czułości, odgrywać roli do zdjęcia. Ola i Piotrek po prostu byli razem tego dnia i swoją bliskością fantastycznie udekorowali uroczystość.

Mustang

Od samego początku ekscytował mnie ten dzień. Uroczystość wśród mazurskich jezior, świetny kontakt z młodymi, informacja o planowanej obecności czerwonego Mustanga 67'. Wszystko zapowiadało się pięknie. Mieliśmy plan na mini sesję, wiedzieliśmy co mamy robić i po prostu wystarczyło to zrealizować. Ale ze ślubami bywa tak, że planowanie planowaniem, a życie życiem. Sesję musieliśmy ciut opóźnić, zachodzące słońce przykryły delikatne chmury, wybrany plener nie wyglądał już tak dobrze. Wszystko musieliśmy zmienić, zdjęcia zrealizować spontanicznie na polnej drodze i ZDECYDOWANIE musieliśmy się pośpieszyć by goście nie czekali zbyt długo. Mieliśmy jednak tego Mustanga. Auto, sceneria- doskonale wpasowaliśmy się stylem do całego wesela.

Dziękuję!

Wróciłem do domu z wielką ilością świetnych wspomnień. Ola i Piotrek uczynili swój wspaniały dzień, równie wspaniałym dla wszystkich tam obecnych. Pokazali, że nie musisz mieć wokół siebie ogromnej ilości osób, by doskonała zabawa trwała to samego świtu. Tutaj liczy się zawsze nie ilość, a jakość. Dzięki Waszemu weselu, osobiście nauczyłem się mnóstwa rzeczy, za co serdecznie Wam dziękuję.

Using Format